Wierzymy, że każdy kryzys to szansa na wdrożenie nowych rozwiązań

Wierzymy, że każdy kryzys to szansa na wdrożenie nowych rozwiązań

W pierwszych dniach epidemii płynnie przenieśliśmy pracowników do trybu pracy zdalnej, a dalej skupiliśmy się na działaniach on-line: #HomeOffice #pracujzdomu i w dalszym ciągu #JesteśmyDlaCiebie.Ten ostatni komunikat wiązał się z trendem ekologicznym, na który stawialiśmy w branży jak na tegorocznego „pewniaka”. Sytuacja bardzo szybko zweryfikowała nasze plany i rynek, ale hasło bez wątpienia wpasowało się do nowej sytuacji.

Postanowiliśmy zadziałać stawiając na nasze relacje i zaprosiliśmy do nowego projektu zaprzyjaźnionych przedsiębiorców m.in. szefów branży digital marketingu, branży eventowej, HoReCa czy farmaceutycznej. Zależało nam szczególnie, aby wiedzieli, że w tym trudnym okresie musimy wzajemnie się wspierać, inspirować naszych Klientów i w ogóle zachęcać do wspólnych działań. Współpraca zaowocowała serią filmików.

Tak jak EKG monitoruje pracę serca, a EKG reklamy bieżącą sytuację na rynku, tak EKG spoczynkowe ma na celu badanie branży w sytuacji wyjątkowej. Próbujemy w serii wywiadów pokazać w jaki sposób zmieniająca się sytuacja wpłynęła na poszczególne firmy, jakie działania zostały podjęte w celu zminimalizowania strat czy też wykorzystania nowych szans. Bo wierzymy, że każdy kryzys to szansa na wdrożenie nowych rozwiązań.”

A skoro mowa o rozwiązaniach. Podstawowym problemem okazał się tzw. lockdown. Bo jak zamówić i dostarczyć Klientom i ich Partnerom materiały reklamowe, skoro nie działają biura, działy, recepcje, jednym słowem tradycyjne mechanizmy nie są możliwe do zastosowania? To nasunęło nam pomysł z akcją „Wyślemy za Ciebie gifty do Twoich Klientów”. Dzięki takiemu rozwiązaniu przejęliśmy zadania naszych Klientów na siebie umożliwiając jednocześnie bezpieczne dostarczenie paczek. Jeżeli ktoś zdecydował się na wybór naszych produktów gwarantowaliśmy nie tylko ich wysoką jakość, indywidualne projekty graficzne, ale dodatkowo komunikowaliśmy: „Nie musisz jechać do biura, nie musisz pakować 100 przesyłek, nie musisz czekać na kuriera. To my spakujemy paczki dla Ciebie, a Twój Klient lub Pracownik bezpiecznie odbierze je z paczkomatu.”

Działania w Social Mediach, konfekcjonowanie przesyłek i ich bezpieczny odbiór zadziałały. Teraz szukaliśmy kolejnego sposobu na dotarcie do odbiorców z nową ofertą. Nie chcieliśmy jednocześnie rezygnować z walorów reklamowych naszych produktów i dalej stawialiśmy na wysoką jakość i rozwiązania jakich brakowało na rynku. Oczywiście w naszej ofercie znajdują się szyte przez nas maseczki, ale to robili wszyscy. Obecnie oprócz dotychczasowych gadżetów udało się pozyskać do naszej oferty kilka produktów, co do których jesteśmy przekonani, że będą coraz częściej wybierane przez Klientów. Przytoczę trzy.

Sterylizator UV 3w1. Służy do dezynfekcji telefonu, maseczek i innych drobnych przedmiotów. Promienie UV LED light:9 zabijają nawet do 99.9% bakterii i wirusów znajdujących się na rzeczach. Cechuje go szybkie bezprzewodowe ładowanie telefonów, dyfuzor olejków eterycznych, zatem przedmioty i ich otoczenie nie pachną jak klasyczne środki czyszczące, pojemnik dezynfekujący, obszar wykrywania ładowania bezprzewodowego w komplecie z kablem do ładowarki. Dostępny w kolorze białym, na kartonowym opakowaniu istnieje możliwość umieszczenia własnej identyfikacji wizualnej.

Kosmetyczka dezynfekująca UVC. Idealna w podróży, podręczna, pojemna i przenośna. Wyposażona jest w przełącznik sterujący oraz zasilacz USB. Stworzona z kompozytowego materiału nylonowego o wysokiej elastyczności i gęstości. Bezpieczna, wydajna, prosta w obsłudze: w pojemniku umieszcza się przedmioty, które chcemy oczyścić z bakterii i wirusów. Szczelnie zamykamy i wciskamy przycisk sterujący. Po zakończonej sterylizacji wyłączamy urządzenie i wyciągamy przedmioty. W podróży, z dziećmi, w pracy, można wykorzystać ją w każdym miejscu.

I na koniec coś dla dużych firm, marketów, ale też instytucji zdrowia publicznego. Mobilna bezdotykowa stacja dezynfekująca. Wykonana z płyty meblowej MDF 18 mm, która może być wykorzystana jako przestrzeń reklamowa. Grafikę projektuje Klient lub my dla Klienta. Automatycznie spryskuje ręce bez konieczności dotykania powierzchni stacji. Wyposażona w jednolitrowy pojemnik do wielokrotnego napełniania, łatwa do przemieszczania, gdyż posiada 4 kółka, jest zasilana czterema bateriami R14 lub zasilaczem. Jeżeli jednak Klienci wolą lub poszukują innych rozwiązań możemy zaproponować dwa rodzaje pojemników: pojemniki z dyfuzorem, który efektywnie wykorzystuje zawarty w nich płyn i równomiernie rozprowadza go po wybranej powierzchni oraz pojemniki dozujące, których punkt styczny z ręką ograniczony jest do jednego punktu.

Każde z zaproponowanych rozwiązań może być spersonalizowane zgodnie z życzeniem Klienta. Nie poprzestajemy na tym i szukamy kolejnych rozwiązań, które wyróżnią naszych Klientów, ale też zadbają o ich higienę i bezpieczeństwo.

Źródło – OOH Magazin