[:pl]Fabryka Magika to ekspert w budowaniu dobrych relacji, zarówno w zespole pracowniczym, jak i z partnerami w biznesie. Miano eksperta zawdzięczamy wiedzy i doświadczeniu, jakie zdobyliśmy przez lata obsługi Klientów oraz pasji, z jaką wykonujemy naszą działalność. To wszystko przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Realizacji i Administracji (nr ref.: MSRA/2017/01)

Podstawowe zadania na stanowisku pracy:

• Realizacja zleceń sprzedażowych,
• Zamawianie towarów,
• Wystawianie faktur sprzedażowych,
• Ewidencjonowanie faktur zakupowych,
• Zarządzanie procesem reklamacyjnym,
• Współpraca z firmami kurierskimi/pocztą,
• Pakowanie/przepakowywanie przesyłek z towarem,
• Dowożenie przesyłek do Klienta,
• Inne doraźne zadania w zakresie wsparcia Działu Realizacji i Administracji.

Miejsce pracy:

• Biuro firmy jest zlokalizowane w południowej części Krakowa (Podgórze), z dobrym połączeniem komunikacyjnym (autobus, tramwaj),
• Praca wykonywana w pomieszczeniu typu open-space, z wykorzystaniem telefonu, komputera i Internetu,
• Godziny pracy: 8:00-16:00,
• Codzienny kontakt z Klientami, Działem Produkcji, Działem Sprzedaży oraz bezpośrednim przełożonym.

Czego oczekujemy od Kandydata:

• Umiejętności obsługi systemu MS Windows oraz programów MS Word/Excel (warunek konieczny),
• Prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny),
• Elastyczności i zdolności adaptacji,
• Umiejętności szybkiego uczenia się,
• Umiejętności precyzyjnego komunikowania się za pomocą mowy i pisma,
• Umiejętności negocjacji oraz egzekwowania ustalonych warunków współpracy,
• Umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji,
• Umiejętności dokładnego liczenia i wnioskowania,
• Umiejętności organizacji pracy i priorytetyzacji zadań,
• Umiejętności kontroli postępu pracy,
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta.

Co oferujemy:

• Szkolenia wprowadzające i podnoszące kwalifikacje,
• Wsparcie przełożonego i współpracowników,
• Przejrzystą ścieżkę rozwoju,
• Umowę o pracę po okresie miesięcznego, płatnego stażu wdrożeniowego,
• Możliwość uzyskania premii (uzależnione od efektów pracy),
• Stałe godziny pracy,
• Różnorodność zadań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@fabrykamagika.pl, w tytule maila wpisując: MSRA/2017/01

Aplikacja musi zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych
(DZ.U. nr 133, poz. 883)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.[:]
Chcesz się rozwijać i zacząć swoją karierę zawodową w obszarze logistyki? Jesteś osobą systematyczną dokładną? Terminowość to dla Ciebie sprawa priorytetowa?
Potrafisz działać pod presją czasu, wśród dużej ilości zadań? Lubisz pracować w zespole i chętnie rozmawiasz z ludźmi?

Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś tak, to zapraszamy Cię na miesięczną, bezpłatną praktykę do naszego Działu Realizacji i Administracji.

Podczas praktyki do Twoich obowiązków będzie należeć:

• Realizowanie zleceń w systemie wewnętrznym CRM,
• Kontrola jakości towaru,
• Kontakt z telefoniczny i mailowy z Kontrahentami,
• Dbałość o jakość obsługi Klienta, zgodnie ze standardami firmy,
• Fakturowanie i praca z programem księgowym,
• Współpraca z innymi działami firmy,
• Archiwizacja, bieżący monitoring i planowanie działań.

• Cykl szkoleń przygotowujących do pracy na stanowisku,
• Pracę w ciekawych projektach realizowanych dla dużych Klientów,
• Przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole,
• Nabycie doświadczenia w obszarze logistyki firmy.

Jeżeli jesteś zainteresowany, prześlij swoje CV (z ewentualnym linkiem do Twojego portfolio) na adres rekrutacja@fabrykamagika.pl , wpisując w tytule maila PDR/2016/01.

Pamiętaj o umieszczeniu w aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Obecnie, oferujemy:

Płatny Staż w Dziale Obsługi Klienta,

a następnie możliwość pracy na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Do Twoich zadań na tym stanowisku będzie należeć

Przygotowywanie ofert dla Klientów przy wykorzystaniu narzędzi MS Office (Excel, Word)
Utrzymanie stałych i dobrych relacji z bieżącymi klientami
Dbałość o jakość obsługi klienta zgodną ze standardami firmy
Współpraca z innymi działami firmy
Współpraca z Doradcą Klienta
W przypadku większych projektów sprzedażowych bezpośrednie spotkania z obsługiwanymi Klientami
Archiwizacja, bieżący monitoring i planowanie działań przy użyciu systemu CRM

Oczekujemy od Ciebie

Systematyczności i dokładności w działaniu
Terminowości
Komunikatywności
Postawy pro-Klienckiej
Umiejętności pracy w zespole
Umiejętności obsługi programów MS Office (Excel, Word, PowerPoint), CRM (mile widziane)

Oferujemy

Pracę w młodym, dynamicznym zespole
Możliwość rozwoju osobistego
Cykl szkoleń przygotowujących do pracy na stanowisku
Wsparcie zespołu specjalistów

CV proszę przesyłać mailem na adres rekrutacja@fabrykamagika.pl zatytułowane JAS/2016/7

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:

Interesujesz się grafiką? Chcesz się rozwijać i zacząć swoją karierę zawodową w tym obszarze?
Pracowałeś już w programie Corel Draw i Photoshop? Lubisz działać w zespole? Uważasz się za osobę systematyczną i dokładną? Potrafisz wykonywać zadania pod presją czasu?

Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś tak, to zapraszamy Cię na praktykę do naszego Działu Grafiki

Podczas praktyki nauczysz się:

• Wykonywać profesjonalne projekty i wizualizacje graficzne,
• Uczestniczyć w kreatywnych sesjach projektowych,
• Przygotowywać materiały do druku,
• Obrabiać zdjęcia produktowe,
• Zapisywać pliki produkcyjne według gotowych szablonów i formatów,
• Tworzyć profesjonalne prezentacje.

• Możliwość rozwoju w ramach naszej organizacji,
• Nabycie doświadczenia w tworzeniu grafiki oraz w zakresie zagadnień DTP.

Jeżeli jesteś zainteresowany, prześlij swoje CV (z ewentualnym linkiem do Twojego portfolio) na adres rekrutacja@fabrykamagika.pl , wpisując w tytule maila PDG/2016/1. Pamiętaj o umieszczeniu w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."